Hardal Top Havuzu
İnci/Şeffaf Toplar

Larisa and Pumpkin’in modern ve şık top havuzları, bebeğinizi saatlerce eğlendirmeyi garanti ediyor!

Larisa and Pumpkin top havuzları, gri, siyah, pudra, mint, mermer ve yeşil renkte mevcuttur ve 200 adet top içerir. Toplar toksik olmayan, azo boyar madde içermeyen plastikten üretilmiştir ve CE sertifikalıdır. Çocuklar için güvenlidir ve kokusuzdur. Her bir top havuzu, %95 pamuk %5 elastan kumaş ile kaplanmıştır ve fermuarlı kılıfı kolayca çıkarılıp çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Kullanılan yumuşak sünger, çocuğunuzun her geçişinde kolay ve güvenli erişim sağlamak için doğal olarak deforme olur ve tekrar güzel görünümüne kavuşur. Top havuzu kendi başına desteksiz oturabilen çocuklar için uygundur. Top havuzunda oynayan çocuklar her zaman bir yetişkin tarafından denetlenmelidir.

Top Havuzu
Çap: 90 cm
Yükseklik: 30 cm

Top
Çap: 7 cm

Modern ve Şık​

Larisa and Pumpkin’in modern ve şık top havuzları, bebeğinizi saatlerce eğlendirmeyi garanti ediyor! Top havuzları sadece eğlence için değil, aynı zamanda bebeğinizin hem kaba hem de ince motor becerilerini geliştirmek için harikadır!

Eğlenirken gelişim!

Bebeklerin en sevilen oyun arkadaşı olmaya aday Larisa and Pumpkin, onların doğuştan gelen yeteneklerini keşfederek beslemesini sağlıyor.

Larisa and Pumpkin, modern, şık ve yenilikçi tasarımları çocuklar için güvenli ve keyifli özellikler ile birleştiriyor.

Standartlara uygun üretim

Tabii ki en değerli varlığınızın sağlığı ve rahatı bizim için de son derece önemli. Bu nedenle tüm ürünlerimiz ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak Türkiye’de üretiliyor.