Larisa & Pumpkin'in Hikayesi

YG Group olarak, 2015 yılından bu yana Türkiye’deki ebeveynlerin bebeklerini en iyi şekilde yetiştirmeleri için kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler sunarak anne – bebek sektörünün önemli oyuncularından biri haline geldik. Şimdi Larisa and Pumpkin markası ile keyifli adımlar atmaya devam ediyoruz.

En büyük tutkumuz minikleri eğlendirirken gelişimini de destekleyen kaliteli ve güvenli aktivite ürünleri tasarlamak! Bebekleri saatlerce eğlendirmekle beraber onların hem kaba hem de ince motor becerilerini geliştiren Larisa and Pumpkin, modern, şık ve yenilikçi tasarımları çocuklar için güvenli ve keyifli özellikler ile birleştiriyor. Bebeklerin en sevilen oyun arkadaşı olmaya aday Larisa and Pumpkin, onların doğuştan gelen yeteneklerini keşfederek beslemesini sağlıyor. Tabii ki en değerli varlığınızın sağlığı ve rahatı bizim için de son derece önemli. Bu nedenle tüm ürünlerimiz ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak Türkiye’de üretiliyor.

Larisa and Pumpkin için büyük bir heyecan ve yoğun bir çalışma döneminin ardından ilk olarak 10 farklı renk kombinasyonu ile modern, şık ve güvenli top havuzlarını satışa sunduk. Tüm renkler, toplar, kumaşlar çocukların mutlu yüz ifadesi hayal edilerek tasarlandı. Umuyoruz ki siz de büyük tutkumuza ve heyecanımıza ortak olur, ürünlerimizi keyifle kullanırsınız.